Danışmanlık

Projenizin boyutu veya karmaşıklığı ne olursa olsun, zamanında ve bütçeyle teslim edilmesini sağlıyoruz. Birlikte, tüm hedeflerinizi karşıladığından emin olmak için projenizin her yönünü tanımlarız, planlar, uygular ve entegre ederiz.

Projeleri, en yüksek kaliteye ulaştırmayı hedefliyoruz, aynı zamanda, başlatmadan tamamlamaya kadar genel verimliliği koruyoruz. Bu yaklaşım istikrarlı bir çalışma sağlar ve zaman ve kalite arasındaki mükemmel dengeye çarpar.

Projenizi gerçeğe dönüştürerek, projenizin güvenli bir şekilde ve en yüksek uluslararası standartlara ulaştırılmasını sağlamak için tüm paydaşlarla öncelikleri belirliyor ve faaliyetlerimizi koordine ediyoruz.

Proje Yönetimi

Projenizi en başından sonuna kadar profesyonel ekiplerce planlama, bütçelendirme, imalat takibi iş programlama vs. tüm işleriyle gerçekleştirelim.

İnşaat Yönetimi

İnşaatınızın şantiye şefliği görevini yapalım günlük raporlar halinde sizlere tüm bilgileri aktaralım.

İmalat Kalite Kontrolü

İnşaatınızda yapılan imalatların standartlara uygunluğunu, uygulamasının düzgün yapılıp yapılmadığını sizler adına profesyonel ekiplerle kontrolünü gerçekleştirelim

Şartname

İhtiyacınız olan imalatların saha analizlerini yaptıktan sonra ihtiyacınızı karşılayacak şekilde teknik şartnamesini eksiksiz olarak hazırlayalım.

Ekonomik Analiz

İnşaatınızın tüm imalatlarını kalem kalem piyasa araştırmasıyla beraber karşılaştırmasını ve/veya proje üzerinde yaklaşık maliyetini hesaplayıp yatırım planlamanıza yardımcı olalım.